Areto Futboleko eta Futbol 8ko 3. jardunaldia asteburuan

Erabiltzailearen aurpegia

LH3-LH4 mailako neska-mutilek areto futboleko jardunaldia izango dute asteburu honetan, larunbatean, Eskola Kirolaren baitan, eta aldiz, LH5-LH6koek Futbol 8ko saioa izango dute.

Hona hemen ordutegiak:

ARETO  FUTBOLA 3. JARDUNALDIA (2020-03-07)

BENJAMINAK 3. MAILA                            

MUNIBE AX. MUNIBE B   (X. MUNIBE1   09:00)

MUNIBE FX. MUNIBE E  (X. MUNIBE1 10:00)

MUNIBE G – IRAURGI C   (X. MUNIBE1 11:00)

MUNIBE C – K. ETXEGARAI C     (X. MUNIBE1  12:00)

FLOREAGA A – K. ETXEGARAI B     (X. MUNIBE 2   11:00)

FLOREAGA B – K. ETXEGARAI F         ( X. MUNIBE 2  12:00)

IRAURGI B – K. ETXEGARAI D    (UROLA 1   09:00)

IRAURGI A – IKASBERRI A      (IRAURGI 1  10:00)

ETXEGARAI E – IKASBERRI C   (IRAURGI 1 09:00)

IKASBERRI B – X. MUNIBE D   (IKASBERRI 1  10:00)

ETXEGARAI A ATSEDENA

BENJAMINAK 4. MAILA

FLOREAGA B – K. ETXEGARAI C    (X. MUNIBE 2  09:00)

FLOREAGA C – K. ETXEGARAI E    (X. MUNIBE 2   10:00)

ETXEGARAI D – IRAURGI C    (IRAURGI 1  11:00)

IRAURGI A – K. ETXEGARAI B     (IKASBERRI 1    11:00)

FLOREAGA A – X. MUNIBE B      (ELKARGUNEA  12:15)

MUNIBE DX. MUNIBE G    (ELKARGUNEA     09:15)

MUNIBE FX. MUNIBE E    (ELKARGUNEA    11:15)

MUNIBE A – IKASBERRI A     (ELKARGUNEA    10:15)

IRAURGI B – IKASBERRI B    (IKASBERRI 1   09:00)

IRAURGI D – IKASBERRI D    (IRAURGI 1  12:00)

MUNIBE H – IKASBERRI C    (IKASBERRI 1  12:00)          

X. MUNIBE C – K. ETXEGARAI A   (UROLA 1   10:00)

 

FUTBOL- 8 3. JARDUNALDIA (2020-03-07)

ALEBINAK 5. MAILA

FLOREAGA A – X. MUNIBE D     (SAN JUAN 1   09:00)

FLOREAGA B – X .MUNIBE  C    (SAN JUAN 1   10:00)

ERREZIL – IKASBERRI C       ( GARMENDIPE Goikoa1  09:00)

MUNIBE B – IKASBERRI A     (GARMENDIPE Goikoa1  10:00)

ETXEGARAI C – IRAURGI B     (GARMENDIPE Goikoa 1 11:00)

IRAURGI A – K. ETXEGARAI D   ( GARMENDIPE Goikoa 2  09:00)

ETXEGARAI B – IRAURGI C      (GARMENDIPE Goikoa 2  10:00)

IKASBERRI B – X. MUNIBE A   ( GARMENDIPE Goikoa2  11:00)

ETXEGARAI A ATSEDENA

 

ALEBINAK 6. MAILA

ETXEGARAI B – IRAURGI B    (GARMENDIPE Behekoa1 09:00)

ETXEGARAI A – IRAURGI C    (GARMENDIPE Behekoa2 09:00)

ETXEGARAI C – IRAURGI A   (GARMENDIPE Behekoa1  10:00)

IKASBERRI C  – K. ETXEGARAI D   (GARMENDIPE Goikoa1 12:00)

MUNIBE A – IKASBERRI B    (GARMENDIPE Goikoa2 12:00)

MUNIBE B – IKASBERRI A   (SAN JUAN 2 09:00)

FLOREAGA A – X. MUNIBE D    (SAN JUAN 2  10:00)

FLOREAGA B – X. MUNIBE C   (SAN JUAN 2 11:00)

IRAURGI D     ATSEDENA

Maxixatzen da Azkoitiko euskarazko aldizkari bakarra, eta zu bezalako irakurleen babesa behar du aurrera egiteko.


Izan zaitez Maxixatzeneko bazkide