Sailkapenak

Jun. Gizon. Errendimendu (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ORDIZIA ORKLI 25 14 11 0 3 0 923 795
2 arri BKL ORIA 24 14 10 0 4 0 974 854
3 PRESSING ASKATUAK -A- 23 14 9 0 5 0 902 779
4 ALTER CONSULTING ISB 22 14 8 0 6 0 938 803
5 EASO BASKET PANKO PERFORMANCE 22 14 8 0 6 0 884 974
6 INOXCRA TAKE 18 14 4 0 10 0 779 858
7 GOIERRI GAESTOPAS 18 14 4 0 10 0 859 1009
8 ATLETICO SN SN LARRUN 16 14 2 0 12 0 736 923

Jun. Emaku. Errendimendu (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 arri BKL LOINATZ 26 14 12 0 2 0 792 616
2 CARNICAS SAN MARCIAL HONDARRIBIA 26 14 12 0 2 0 830 599
3 INAR OPTIKA ISB 24 14 10 0 4 0 751 617
4 HEMEN GARBIKETAK ESKORIATZA K.E. 22 14 8 0 6 0 658 629
5 BIKO ASESORIA OIARSO OSKT 20 14 6 0 8 0 700 644
6 OSTADAR S.K.T. 19 14 5 0 9 0 605 698
7 ALOÑA MENDI K.E. 17 14 3 0 11 0 625 789
8 ATLETICO SN SN AIA 14 14 0 0 14 0 453 822

Jun. Emaku. Errendimendu (4. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ORDIZIA ORBINOX 16 8 8 0 0 0 535 349
2 GOIERRI UZ BALEIKE 13 8 5 0 3 0 412 323
3 CARNICAS SAN MARCIAL HONDARRIBIA 13 8 5 0 3 0 476 415
4 LUBERRI LANDER SIMULATION 12 8 4 0 4 0 390 393
5 INAR OPTIKA ISB 10 8 2 0 6 0 360 429
6 OSTADAR S.K.T. 8 8 0 0 8 0 250 514

Jun. Gizon. Partaidetza (3. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 PRESSING ASKATUAK B 20 10 10 0 0 0 898 370
2 CPK KALDERERIA ISB 18 10 8 0 2 0 721 511
3 CD INTERNACIONAL MONS 15 10 5 0 5 0 538 612
4 ZAST DANCE 14 10 4 0 6 0 540 607
5 OIARSO OSKT 07 13 10 3 0 7 0 489 684
6 EASO BASKET MURGIL 10 10 0 0 10 0 398 800

Jun. Gizon. Partaidetza (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 PRESSING ASKATUAK B 20 10 10 0 0 0 741 444
2 ANDRAITZ K.E. 19 10 9 0 1 0 715 577
3 OIARSO 0SKT 18 10 8 0 2 0 639 528
4 EASO BASKET ECHEVERRIA & DEL VALLE 17 10 7 0 3 0 590 482
5 MONDRAGON UNIBERTSITATEA 16 10 6 0 4 0 675 637
6 REPRESENTACIONES JUSTINO 15 10 5 0 5 0 597 542
7 GANBARA BKE 14 9 5 0 4 0 553 475
8 ANTIGUA - LUBERRI K.E. 14 9 5 0 4 0 510 466
9 GANBARA 14 10 4 0 6 0 537 565
10 HERNANI K.E. 13 10 3 0 7 0 572 673
11 CPK KALDERERIA ISB 12 9 3 0 6 0 518 567
12 CD INTERNACIONAL INTXA 12 10 2 0 8 0 540 689
13 CD INTERNACIONAL MONS 10 9 1 0 8 0 405 620
14 arri BKL KIZKITZA 10 10 0 0 10 0 383 710

Junior Emaku. Partaidetza (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 PIXEL SISTEMAS - BKE 20 10 10 0 0 0 641 263
2 GOIERRI LAKET 16 10 6 0 4 0 556 400
3 TAKE REDLINE MEKANIKA 16 10 6 0 4 0 416 440
4 FISKALAN ISB 15 10 5 0 5 0 393 428
5 arri BKL LARRAITZ 13 10 3 0 7 0 390 496
6 EIBAR SASKIBALOIA JUNIOR 10 10 0 0 10 0 227 596

Junior Emaku. Partaidetza (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BERA BERA BULTZ 16 8 8 0 0 0 451 175
2 EASO BASKET SORGINTXULO 15 8 7 0 1 0 382 281
3 arri BKL LARRAITZ 14 8 6 0 2 0 368 322
4 FISKALAN ISB 14 8 6 0 2 0 411 325
5 BERA BERA -B- 13 7 6 0 1 0 330 232
6 LUBERRI LANDER SIMULATION 12 8 4 0 4 0 417 369
7 TAKE REDLINE MEKANIKA 12 8 4 0 4 0 313 386
8 BIKO ASESORIA OIARSO OSKT 07 11 8 3 0 5 0 291 313
9 BERA BERA ULIA 10 8 2 0 6 0 351 355
10 OIARTZUNGO SASKILAGUNAK S.K.T 9 8 1 0 7 0 272 326
11 ASTIGARRAKO MUDARRO F.K.E 8 8 0 0 8 0 191 524
12 EIBAR SASKIBALOIA JUNIOR 7 7 0 0 7 0 227 396

Kad. Gizon. Errendimendu (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET 27 14 13 0 1 0 1074 565
2 EFIK ISB 27 14 13 0 1 0 990 664
3 arri BKL ERNIO 22 14 8 0 6 0 824 714
4 EASO BASKET ECHEV&DEL VALLE 21 14 7 0 7 0 764 824
5 BIOTZ OINTXE! 21 14 7 0 7 0 765 829
6 GOIERRI UGLE 20 14 6 0 8 0 756 901
7 MATXET Barber-Studio - ANDRAITZ 15 14 1 0 13 0 680 917
8 ORDIZIA 15 14 1 0 13 0 634 1073

Kad. Gizon. Errendimendu (4. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 EASO BASKET COMERCIAL AZKUE 15 8 7 0 1 0 661 398
2 ANTIGUA LUBERRI K.E. URDIN 14 8 6 0 2 0 512 395
3 EFIK ISB 14 8 6 0 2 0 490 449
4 GOIERRI INMOBILIARIA ETXARRE 11 8 3 0 5 0 509 454
5 arri BKL ERNIO 10 8 2 0 6 0 398 509
6 GOIERRI UGLE 8 8 0 0 8 0 274 639

Kad. Emaku. Errendimendu (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 INNOVA HORTZ KLINIKA ISB 25 14 11 0 3 0 651 543
2 ORDIZIA 24 14 10 0 4 0 641 481
3 CARROCERIAS AMUTE HONDARRIBIA 24 14 10 0 4 0 668 600
4 ANTIGUA LUBERRI K.E. 24 14 10 0 4 0 663 574
5 ZAST GAP 22 14 8 0 6 0 647 570
6 IPARTRONIC OIARSO OSKT 19 14 5 0 9 0 547 587
7 PANELFISA TAKE 16 14 2 0 12 0 495 611
8 GOIERRI OXYKOR 14 14 0 0 14 0 480 826

Kad. Emaku. Errendimendu (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 SASKI AXULAR 12 7 5 0 2 0 382 366
2 ZAST GAP 11 7 4 0 3 0 326 309
3 OSTADAR S.K.T -A- 11 6 5 0 1 0 285 245
4 INNOVA HORTZ KLINIKA ISB 7 6 1 0 5 0 248 256
5 ANTIGUA LUBERRI K.E. 7 6 1 0 5 0 256 321

Kad. Gizon. Partaidetza (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 IRAGAZ ISB 14 8 6 0 2 0 516 318
2 URKUNDE DEBASKET 14 8 6 0 2 0 395 318
3 SORALUCE BKE 13 8 5 0 3 0 432 297
4 EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2008 10 8 2 0 6 0 395 438
5 Modelos Modelberri 9 8 1 0 7 0 184 551

Kad. Gizon. Partaidetza (7. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MATXET Barber-Studio - ANDRAITZ 22 11 11 0 0 0 689 488
2 Hernani KE 2 20 11 9 0 2 0 601 484
3 ORDIZIA 17 11 6 0 5 0 608 587
4 Easo Basket Bianditz 16 11 5 0 6 0 632 635
5 ASKATUAK UBARRECHENA 16 11 5 0 6 0 561 592
6 ALOÑA MENDI K.E. 14 11 3 0 8 0 584 686
7 IRAGAZ ISB 14 11 3 0 8 0 492 595
8 TAKE IURRE TABERNA 13 11 2 0 9 0 504 604

Kad. Emaku. Partaidetza (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 UZ Baleike - ANDRAITZ K.E. 22 11 11 0 0 0 737 443
2 GSR OINTXE! 20 11 9 0 2 0 577 369
3 GOIERRI BUENBOKADO 20 11 9 0 2 0 720 345
4 arri BKL TXINDOKI 19 11 8 0 3 0 560 438
5 EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2009 18 11 7 0 4 0 646 386
6 SEBAL ISB 17 11 6 0 5 0 505 327
7 ZAST 2009 16 11 5 0 6 0 534 482
8 ZAST 2008 16 11 5 0 6 0 387 409
9 EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2008 14 11 3 0 8 0 435 567
10 GOIZPER BKE 13 11 2 0 9 0 367 653
11 ALBIZU HARATEGIA DEBASKET 12 11 1 0 10 0 206 621
12 arri BKL AGORTA 11 11 0 0 11 0 225 859

Kad. Emaku. Partaidetza (4. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LA CERVE ASKATUAK 15 8 7 0 1 0 466 350
2 Oiarso S.K.T. Super Amara 14 8 6 0 2 0 385 324
3 arri BKL TXINDOKI 12 8 4 0 4 0 370 365
4 SEBAL ISB 11 8 3 0 5 0 319 340
5 Easo Basket Urgull 9 7 2 0 5 0 296 370
6 EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2009 8 7 1 0 6 0 271 358

Infantil Gizonezkoak Errendimendu (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MARMOLES AZTIRIA ISB 27 14 13 0 1 0 957 600
2 ATLETICO SN SN URKITZA 26 14 12 0 2 0 930 490
3 EASO BASKET UREPEL 25 14 11 0 3 0 967 551
4 ZAST 2010 22 14 8 0 6 0 911 718
5 MONDRAGON LINGUA OINTXE! 20 14 6 0 8 0 829 828
6 ANTIGUA LUBERRI KE 17 14 3 0 11 0 466 930
7 SaskiAxular Etxadi 17 14 3 0 11 0 396 814
8 GOIERRI DESVILL PUBLICIDAD 14 14 0 0 14 0 261 786

Infantil Gizonezkoak Errendimendu (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ATLETICO SN SN URKITZA 13 7 6 0 1 0 533 306
2 MARMOLES AZTIRIA ISB 12 7 5 0 2 0 467 438
3 EASO BASKET UREPEL 11 6 5 0 1 0 474 356
4 ALDAPETA MARIA IK. 10 7 3 0 4 0 377 447
5 ZAST 2010 7 6 1 0 5 0 342 455
6 MONDRAGON LINGUA OINTXE! 7 7 0 0 7 0 374 565

Infantil Emakumezkoak Errendimendu (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Easo Basket Mendiola 25 14 11 0 3 0 819 488
2 LATZ TABERNA ISB 24 14 10 0 4 0 579 433
3 ORDIZIA KE 24 14 10 0 4 0 684 514
4 YOGA SHALA ASKATUAK 23 14 9 0 5 0 764 658
5 ZAST LYNX 21 14 7 0 7 0 649 656
6 Ostadar S.K.T 20 14 6 0 8 0 654 617
7 LUBERRI IBAETA IVF 16 14 2 0 12 0 395 810
8 BERA BERA 15 14 1 0 13 0 449 817

Infantil Emakumezkoak Errendimendu (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 DIKAR - ANDRAITZ 28 14 14 0 0 0 979 370
2 MONTAJES OLAIZOLA ISB 26 14 12 0 2 0 760 371
3 IBILI-LACOR BKE 24 14 10 0 4 0 651 523
4 LANA OINTXE! 22 14 8 0 6 0 632 598
5 Easo Basket Basagain 20 14 6 0 8 0 753 700
6 ALDAPETA MARIA IK. 18 14 4 0 10 0 504 709
7 TAKE ORBINOX 16 14 2 0 12 0 397 747
8 ANTIGUA LUBERRI KE LIZEO 13 13 0 0 13 1 95 753

Infantil Emakumezkoak Errendimendu (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ORDIZIA KE 12 7 5 0 2 0 368 316
2 Easo Basket Mendiola 11 6 5 0 1 0 400 256
3 YOGA SHALA ASKATUAK 11 7 4 0 3 0 357 346
4 LATZ TABERNA ISB 11 7 4 0 3 0 295 317
5 ZAST LYNX 8 7 1 0 6 0 267 390
6 Ostadar S.K.T 7 6 1 0 5 0 245 307

Infantil Emakumezkoak Errendimendu (7. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Easo Basket Basagain 9 5 4 0 1 0 293 235
2 MONTAJES OLAIZOLA ISB 8 4 4 0 0 0 251 150
3 LUBERRI IBAETA IVF 8 5 3 0 2 0 307 208
4 LANA OINTXE! 6 5 1 0 4 0 242 251
5 ANTIGUA LUBERRI KE LIZEO 5 5 0 0 5 0 57 306

Infantil Gizonezkoak Partaidetza (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ALUMAK ISB 12 6 6 0 0 0 363 92
2 ZASTOISE 10 6 4 0 2 0 299 192
3 BERKOA DEBASKET 8 6 2 0 4 0 149 284
4 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 11 6 6 0 0 6 0 66 309

Infantil Gizonezkoak Partaidetza (34. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Oiarso S.K.T. Arramendi 11 6 5 0 1 0 348 190
2 AÑORGA KKE SASKI 11 6 5 0 1 0 312 190
3 Easo Basket Txinkorta 10 5 5 0 0 0 355 180
4 ALUMAK ISB 10 5 5 0 0 0 282 203
5 ERROIBIDE IRUN TXURI 10 6 4 0 2 0 342 291
6 Hernani KE 9 6 3 0 3 0 277 235
7 Urbitarte ISB 9 6 3 0 3 0 304 293
8 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO F.K.E. 8 6 2 0 4 0 267 326
9 ZASTOISE 7 6 1 0 5 0 165 355
10 HONDARRIBIA IKASBASKET 7 6 1 0 5 0 165 321
11 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 10 7 6 1 0 5 0 236 313
12 Saski Axular Munto 6 6 0 0 6 0 164 320

Infantil Gizonezkoak Partaidetza (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Urbitarte ISB 11 6 5 0 1 0 363 197
2 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 10 11 6 5 0 1 0 377 213
3 DIKAR BKE HANDI 8 6 2 0 4 0 221 333
4 LOREA DEBASKET 6 6 0 0 6 0 127 345

Infantil Gizonezkoak Partaidetza (10. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ALUMAK ISB 10 5 5 0 0 0 317 174
2 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 10 9 5 4 0 1 0 272 180
3 Urbitarte ISB 8 5 3 0 2 0 300 195
4 ZASTOISE 7 5 2 0 3 0 169 256
5 ORDIZIA LACTURALE 6 5 1 0 4 0 165 262
6 arri BKL MURUMENDI 5 5 0 0 5 0 137 293

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (6. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ARESKO INFANTIL HANDI 10 5 5 0 0 0 273 98
2 OINTXE!-IKERLAN MOREA 8 5 3 0 2 0 205 163
3 GOIERRI GOIERRIBUS 8 5 3 0 2 0 202 211
4 ALOÑA MENDI K.E. 8 5 3 0 2 0 186 183
5 DECORAMIC ISB 6 5 1 0 4 0 148 185
6 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 5 5 0 0 5 0 86 260

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (7. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 arri BKL ESPARRU 10 5 5 0 0 0 258 165
2 GOIERRI SERINOSKI 9 5 4 0 1 0 216 177
3 OINTXE!-IKERLAN TXURIA 8 5 3 0 2 0 185 194
4 ARESKO INFANTIL TXIKI BERDEA 7 5 2 0 3 0 153 201
5 MILAR LARRAMENDI ISB 6 5 1 0 4 0 158 196
6 IBILI-LACOR BKE 5 5 0 0 5 0 173 210

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (8. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ORDIZIA LACTURALE 10 5 5 0 0 0 284 92
2 BETIEDER - ANDRAITZ K.E. 9 5 4 0 1 0 256 104
3 SOFIA STUDIO ISB 8 5 3 0 2 0 135 187
4 arri BKL ORKLI 7 5 2 0 3 0 168 196
5 TAKE UZTURRE 6 5 1 0 4 0 123 202
6 ARESKO INFANTIL TXIKI GORRIA 5 5 0 0 5 0 60 245

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (11. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ARESKO INFANTIL HANDI 22 11 11 0 0 0 684 258
2 AÑORGA KKE SASKI 21 11 10 0 1 0 443 292
3 ORDIZIA LACTURALE 19 11 8 0 3 0 442 336
4 BETIEDER - ANDRAITZ K.E. 19 11 8 0 3 0 500 374
5 arri BKL ESPARRU 18 11 7 0 4 0 452 429
6 OINTXE!-IKERLAN MOREA 16 11 5 0 6 0 459 408
7 GOIERRI GOIERRIBUS 16 11 5 0 6 0 475 473
8 GOIERRI SERINOSKI 16 11 5 0 6 0 412 479
9 ZASTEARTEA 15 11 4 0 7 0 399 456
10 OINTXE!-IKERLAN TXURIA 13 11 2 0 9 0 327 518
11 Saski Axular Melodi 12 11 1 0 10 0 287 513
12 SOFIA STUDIO ISB 11 11 0 0 11 0 219 563

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (12. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ALOÑA MENDI K.E. 19 10 9 0 1 0 519 226
2 DECORAMIC ISB 19 10 9 0 1 0 541 233
3 ARESKO INFANTIL TXIKI BERDEA 19 10 9 0 1 0 444 268
4 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 17 10 7 0 3 0 385 303
5 IBILI-LACOR BKE 15 10 5 0 5 0 390 335
6 MILAR LARRAMENDI ISB 15 10 5 0 5 0 323 314
7 arri BKL ORKLI 15 10 5 0 5 0 385 386
8 TAKE UZTURRE 12 10 2 0 8 0 229 392
9 ARESKO INFANTIL TXIKI GORRIA 12 10 2 0 8 0 210 446
10 imaz plastigaur 11 10 1 0 9 0 166 441
11 Ostadar Beltza 11 10 1 0 9 0 224 472

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (16. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 OINTXE!-IKERLAN TXURIA 12 6 6 0 0 0 273 157
2 SaskiAxular Pagola 11 6 5 0 1 0 263 176
3 CD INTERNACIONAL 10 6 4 0 2 0 235 204
4 SOFIA STUDIO ISB 7 6 1 0 5 0 218 270
5 Saski Axular Melodi 7 6 1 0 5 0 179 242
6 ANTIGUA LUBERRI KE 7 6 1 0 5 0 155 274

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (17. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Oiarso S.K.T. Super Amara 12 6 6 0 0 0 304 164
2 DECORAMIC ISB 11 6 5 0 1 0 312 197
3 ALOÑA MENDI K.E. 10 6 4 0 2 0 190 186
4 ARESKO INFANTIL TXIKI BERDEA 8 6 2 0 4 0 168 202
5 Ostadar Urdina 7 6 1 0 5 0 160 236
6 Easo Basket Artikutza 6 6 0 0 6 0 177 326

Infantil Emakumezkoak Partaidetza (18. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 IBILI-LACOR BKE 11 6 5 0 1 0 240 159
2 ALDAPETA MARIA IK. TXURIAK 10 6 4 0 2 0 189 191
3 OIARSO-LEZOSKT 2011 9 6 3 0 3 0 196 207
4 BERA BERA ULIA(1) 9 6 3 0 3 0 216 218
5 EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 8 6 2 0 4 0 225 220
6 MILAR LARRAMENDI ISB 7 6 1 0 5 0 152 223

Mini Gizonezkoak (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ZAST ZARAUTZ 18 9 9 0 0 0 637 345
2 Easo Basket Adarra 2012M 17 9 8 0 1 0 614 328
3 arri BKL 15 9 6 0 3 0 479 424
4 ASKATUAK URDIN 15 9 6 0 3 0 553 506
5 ANTIGUA LUBERRI KE 12 TXURIA 14 9 5 0 4 0 555 477
6 ORDIZIA KE 13 9 4 0 5 0 403 406
7 OINTXE! IKERLAN 12 9 3 0 6 0 464 468
8 SARRALLE ISB 11 9 2 0 7 0 308 418
9 ANTIGUA LUBERRI KE 12 URDINA 11 9 2 0 7 0 351 556
10 OIARSO SKT 9 9 0 0 9 0 82 518

Mini Mas. Enseñanza (35. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ISB 2012M B 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ISB 2012M A 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ISB 2013M AZP 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EIBAR SASKIBALOIA 2013 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Debasket Alebin Mutil 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EIBAR SASKIBALOIA 2012 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Mas. Enseñanza (29. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ASKATUAK BELTZA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Debasket Alebin Mutil 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ISB 2012M B 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Mas. Enseñanza (30. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 TAKE GEREZIONDO 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ISB 2012M A 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TAKE HURRITZA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ASKATUAK HORIA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CD Internacional 12/13 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Easo Basket Uzturre 2012M 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Easo Basket Txindoki 2012M 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ATLETICO SN SN - SANTA TERESA 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZAST 012 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ALDAPETA MARIA TXURIA (2012) 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Mas. Enseñanza (32. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Easo Basket Txurrumurru 2013M 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HONDARRIBIA MAS 2012-13 A 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Easo Basket Urdaburu 2013M 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ALDAPETA MARIA URDINA (2013) 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ISB 2013M AZP 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HONDARRIBIA MAS 2012-13 B 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Fem. Enseñanza (28. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Debasket Alebin Neska 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ISB 2013N AZP A 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ASKATUAK ARROSA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CD Internacional 2012 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ISB 2013N AZP B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EIBAR SASKIBALOIA 2012-13 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ISB 2013N AZK 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ALDAPETA MARIA IK. (2012-13) 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Easo Basket Ulia 2012F 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ATLETICO SN SN - SANTA TERESA 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Easo Basket Pagoeta 2013F 0 0 0 0 0 0 0 0
12 AÑORGA KKE 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Easo Basket Arbe 2013F 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ISB 2012N D 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Fem. Enseñanza (29. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 OINTXE!-IKERLAN 2013 MOREA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ALOÑA MENDI SASKI 2012-2013 0 0 0 0 0 0 0 0
3 arri BKL 2012 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GOIERRI 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ISB 2012N A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OINTXE!-IKERLAN 2013 TXURIA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SORALUCE BKE 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ORDIZIA 2013 0 0 0 0 0 0 0 0
9 GOIERRI 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ISB 2012N B 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Fem. Enseñanza (32. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ISB 2013N AZK 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HONDARRIBIA FEM 2012-13 B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ostadar S.K.T 2013 Urdina 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Debasket Alebin Neska 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ISB 2012N A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ostadar S.K.T 2012 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Debasket Alebin Neska 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ISB 2012N D 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HONDARRIBIA FEM 2012-13 A 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ALDAPETA MARIA IK. (2012-13) 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ATLETICO SN SN - SANTA TERESA 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ISB 2013N AZP A 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ostadar S.K.T 2013 Beltza 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Easo Basket Pagoeta 2013F 0 0 0 0 0 0 0 0
15 ISB 2013N AZP B 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini Fem. Enseñanza (35. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 Easo Basket Ulia 2012F 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ISB 2012N B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Easo Basket Arbe 2013F 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BERA BERA SASKI TXIKI 13 0 0 0 0 0 0 0 0
5 arri BKL 2012 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ASKATUAK ARROSA 0 0 0 0 0 0 0 0

Gizonezkoen 2.maila

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 EASO GIPUZKOA BASKET TURDUS.WINE 22 11 11 0 0 0 843 716
2 ICS | EBAKI SOLUTIONS SAN PRUDENCIO 19 11 8 0 3 0 841 747
3 UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU 19 11 8 0 3 0 843 781
4 DISDIRA BITXITEGIA ISB 18 11 7 0 4 0 782 752
5 ASKARTZA CLARET 16 10 6 0 4 0 684 616
6 ARABERRI BASKET CLUB 16 10 6 0 4 0 733 700
7 ZORNOTZA ST 15 11 4 0 7 0 743 795
8 AXA AMURRIO A 15 10 5 0 5 0 695 753
9 HOTEL GRAN BILBAO SANTUTXU 14 10 4 0 6 0 692 716
10 BIOTZ ALOÑA MENDI K.E. 14 10 4 0 6 0 659 682
11 PADURA 14 10 4 0 6 0 706 694
12 SORALUCE BKE 13 10 3 0 7 0 728 744
13 ORDIZIA K.E. 13 11 2 0 9 0 725 832
14 C. D. B. ERROIBIDE IRUN 11 10 1 0 9 0 564 710

Gizonezkoen Junior maila Euskal liga (3. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 AXA AMURRIO A 10 5 5 0 0 0 358 299
2 ZAST ZARAUTZ 10 5 5 0 0 0 295 237
3 IBAIZABAL ESP 8 5 3 0 2 0 346 306
4 TABIRAKO BAQUE ESP 8 5 3 0 2 0 331 325
5 ALTER CONSULTING ISB 7 5 2 0 3 0 325 328
6 GETXO SBT 6 5 1 0 4 0 313 323
7 ORDIZIA ORKLI 6 5 1 0 4 0 270 330
8 CB SANTURTZI SK 5 5 0 0 5 0 291 381

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga (3. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 INDUSTRIAS ARRUTI ZORNOTZA ESP 7 4 3 0 1 0 258 244
2 FUNDIBIDE ISB 7 4 3 0 1 0 244 231
3 BERA BERA 7 4 3 0 1 0 251 213
4 LA SALLE BILBAO 7 5 2 0 3 0 288 277
5 FUNDACION 5+11 BASKONIA 6 4 2 0 2 0 245 205
6 LAURO A ESP 4 3 1 0 2 0 130 142
7 EASO BASKET BURUNTZA 4 4 0 0 4 0 202 306

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 FSGROUPE ARABA 15 8 7 0 1 0 524 407
2 LOINTEK GERNIKA 15 8 7 0 1 0 565 402
3 LOIOLA INDAUTXU 06 13 8 5 0 3 0 505 515
4 EASO IBAETA BASKET PLAGAMANIA 13 8 5 0 3 0 549 491
5 EUROMEX ARASKI 11 8 3 0 5 0 468 500
6 FUNDIBIDE ISB 10 8 2 0 6 0 491 546
7 BERA BERA 10 8 2 0 6 0 406 536
8 LA SALLE BILBAO 9 8 1 0 7 0 426 537

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ÓPTICA TROCONIZ ARABA 10 5 5 0 0 0 314 227
2 MOVILTECK ISB 9 5 4 0 1 0 285 208
3 Ordizia Gorka & Tere Fisioterapia 7 5 2 0 3 0 254 288
4 LOINTEK GERNIKA 7 5 2 0 3 0 279 276
5 ZAST KURAYE ZKE 6 5 1 0 4 0 216 298
6 EASO IBAETA BASKET ORIAMENDI 6 5 1 0 4 0 230 281

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga (1. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LOINTEK GERNIKA 16 8 8 0 0 0 569 371
2 ÓPTICA TROCONIZ ARABA 15 8 7 0 1 0 561 351
3 MOVILTECK ISB 14 8 6 0 2 0 456 406
4 EASO IBAETA BASKET ORIAMENDI 12 8 4 0 4 0 475 461
5 Ordizia Gorka & Tere Fisioterapia 12 8 4 0 4 0 521 485
6 ASEVI ARASKI 10 8 2 0 6 0 388 466
7 BERA BERA 9 8 1 0 7 0 397 542
8 EKIOLA OINTXE! 8 8 0 0 8 0 308 593