Futbol saioen bigarren jardunaldia jokatuko dute Eskola Kirolaren baitan

Erabiltzailearen aurpegia

Larunbat honetan, otsailak 8, Eskola Kirola izango dute Xabier Munibeko gaztetxoek. Aurreko asteko futbol saioekin jarraituz, areto futboleko eta futbol 8ko partidak jokatuko dituzte.

 

Hona hemen ordutegiak:

2. JARDUNALDIA (2020-02-08)

LH 3 Benjaminak: ARETO FUTBOLA

K. ETXEGARAI A – X. MUNIBE C (Urola 1, 10:00)

K. ETXEGARAI C – X. MUNIBE A (Urola 1, 9:00)

K. ETXEGARAI B – X. MUNIBE B (Urola 1, 11:00)

K. ETXEGARAI F – X. MUNIBE E (Urola 1, 12:00)

FLOREAGA A – IRAURGI A (Floreaga 1, 9:00)

FLOREAGA B – K. ETXEGARAI D (Floreaga 1, 10:00)

IRAURGI B – X. MUNIBE G  (Floreaga 1, 11:00)

K. ETXEGARAI E – X. MUNIBE F (Floreaga 1, 12:00)

IKASBERRI A – X. MUNIBE D (Ikasberri 1, 11:00)

IKASBERRI C – IRAURGI C (Ikasberri 1, 10:00)               

IKASBERRI B (atsedena)

 

LH 4 Benjaminak: ARETO FUTBOLA

K. ETXEGARAI A – K. IKASBERRI A (Ikasberri 1, 12:00)

X. MUNIBE B – IRAURGI B (Floreaga 2, 9:00)

K. ETXEGARAI B – FLOREAGA A (Floreaga 2, 10:00)

IKASBERRI D – FLOREAGA C (Floreaga 2, 11:00)

IKASBERRI B – FLOREAGA B (Floreaga 2, 12:00)

IRAURGI C – IKASBERRI C (Ikasberri 1, 9:00) 

X. MUNIBE E – X. MUNIBE D (Elkargunea, 9:15)

X. MUNIBE A – K. ETXEGARAI C (Elkargunea, 10:15)

X. MUNIBE G – K. ETXEGARAI D (Elkargunea, 12:15)

IRAURGI A – X. MUNIBE C (Elkargunea, 11:15)

K. ETXEGARAI E – X. MUNIBE F (Iraurgi 1, 10:00)

IRAURGI D – X. MUNIBE H (Iraurgi 1, 11:00)

 

LH 5 Alebinak: FUTBOL 8

X. MUNIBE C – K. ETXEGARAI D (Garmendipe goikoa 1, 9:00)

ERREZIL – X. MUNIBE B (Garmendipe goikoa 1, 10:00)

IKASBERRI B – IRAURGI B (Garmendipe goikoa 1, 11:00)

IKASBERRI C – IRAURGI A (Garmendipe goikoa 1, 12:00)

IKASBERRI A – IRAURGI C (Garmendipe goikoa 2, 9:00)

K. ETXEGARAI C – X. MUNIBE D (Garmendipe behekoa 1, 10:00)

FLOREAGA A – K. ETXEGARAI B (San Juan 1, 9:00)

K. ETXEGARAI A – FLOREAGA B (San Juan 1, 10:00)

X. MUNIBE A (atsedena)

 

LH 6 Alebinak: FUTBOL 8

K. ETXEGARAI A – K. ETXEGARAI C (Garmendipe goikoa 2, 11:00)

K. ETXEGARAI D – IRAURGI D (Garmendipe goikoa 2, 12:00)

X. MUNIBE A – IRAURGI C (San Juan 2, 9:00)

X. MUNIBE B – IRAURGI B (San Juan 2, 10:00) 

X. MUNIBE C – IRAURGI A (San Juan 2, 11:00)

X. MUNIBE D – IKASBERRI C (Garmendipe behekoa 1, 9:00)

FLOREAGA A – IKASBERRI B (Garmendipe goikoa 2, 10:00)

FLOREAGA B – IKASBERRI A (Garmendipe behekoa 2, 9:00)

K. ETXEGARAI B (atsedena)

Maxixatzen da Azkoitiko euskarazko aldizkari bakarra, eta zu bezalako irakurleen babesa behar du aurrera egiteko.


Izan zaitez Maxixatzeneko bazkide