Futbol saioekin hasiko dute otsaila Eskola Kirolekoek

Erabiltzailearen aurpegia

Otsailean sartuko gara asteburuan eta Eskola Kirolekoek futbol saioak izango dituzte. Batetik, benjamin mailakoak areto futboleko partidak jokatuko dituzte, eta bestetik, kimu mailakoek (5. eta 6. mailak) futbol 8 partidak jokatuko dituzte.

Hona hemen larunbateko ordutegiak:

ARETO  FUTBOLA

1.   JARDUNALDIA  (2020-02-01)

BENJAMINAK 3. MAILA

IKASBERRI B – X. MUNIBE C   (X. Munibe 1, 9:00)

K. ETXEGARAI A – X. MUNIBE A (X. Munibe 1, 12:00)

X. MUNIBE B – IRAURGI A  (X. Munibe 1, 11:00)

X. MUNIBE G – IKASBERRI C (X. Munibe 1, 10:00)

FLOREAGA A – IKASBERRI A  (X. Munibe 2, 11:00)

FLOREAGA B – IRAURGI B  (X. Munibe 2, 12:00)

IRAURGI C – X. MUNIBE F (Iraurgi 1, 11:00)

K. ETXEGARAI C – K. ETXEGARAI B  (Urola 1, 10:00)

K. ETXEGARAI E – K. ETXEGARAI F (Urola 1, 11:00)

X. MUNIBE E – K. ETXEGARAI D (Urola 1, 12:00)

X. MUNIBE D  (Atsedena)

BENJAMINAK 4. MAILA

X. MUNIBE C – IKASBERRI A (Ikasberri 1, 12:00)

X. MUNIBE A – IKASBERRI B  (Ikasberri 1, 11:00)

X. MUNIBE G – IKASBERRI C  (Ikasberri 1, 10:00)

X. MUNIBE F – IKASBERRI D  (Ikasberri 1, 9:00)

FLOREAGA B – X. MUNIBE B (Elkargunea, 12:15)

FLOREAGA C – IRAURGI D (Elkargunea, 11:15)

K. ETXEGARAI A – K. ETXEGARAI C  (Urola 1, 9:00)       

K. ETXEGARAI D – X. MUNIBE E  ( X. Munibe 2, 9:00)

K. ETXEGARAI E – X. MUNIBE D  (X. Munibe 2, 10:00)

IRAURGI B – K. ETXEGARAI B  (Iraurgi 1, 10:00)

FLOREAGA A – IRAURGI A  ( Iraurgi 1, 09:00)

IRAURGI C – X. MUNIBE H  (Elkargunea, 10:15)

FUTBOL 8

1.   JARDUNALDIA  (2020-02-01)

KIMUAK 5. MAILA

X. MUNIBE B – X. MUNIBE C    (San Juan 1, 9:00)

X. MUNIBE D – X .MUNIBE A  (San Juan 1, 10:00)

K. ETXEGARAI A – IKASBERRI C  ( Garmendipe goikoa 1, 9:00)

K. ETXEGARAI C – IKASBERRI A (Garmendipe goikoa 1, 10:00)

K. ETXEGARAI B – IKASBERRI B  (Garmendipe goikoa 1, 11:00)

IRAURGI A – IRAURGI C (Garmendipe goikoa 2, 9:00)

K. ETXEGARAI D – FLOREAGA B  (Garmendipe goikoa 2, 10:00)

ERREZIL – FLOREAGA A   (Garmendipe goikoa 2, 11:00)

IRAURGI B  (Atsedena)

KIMUAK 6. MAILA

IKASBERRI A – IKASBERRI C   (Garmendipe behekoa 1,  9:00)

K. ETXEGARAI C – K. ETXEGARAI D  (Garmendipe goikoa 1, 12:00)

X. MUNIBE A – K. ETXEGARAI B   (Garmendipe behekoa 2,  9:00)

X. MUNIBE B – K. ETXEGARAI A  (Garmendipe goikoa 2, 12:00)

X. MUNIBE C – IRAURGI D  (Garmendipe behekoa 1, 10:00)

X. MUNIBE D – IRAURGI C  (San Juan 2, 9:00)

FLOREAGA A – IRAURGI B  (San Juan 2, 10:00)

FLOREAGA B – IRAURGI A  (San Juan 2, 11:00)

IKASBERRI B  (Atsedena)

Maxixatzen da Azkoitiko euskarazko aldizkari bakarra, eta zu bezalako irakurleen babesa behar du aurrera egiteko.


Izan zaitez Maxixatzeneko bazkide