Saskibaloi saioa egingo dute LHko ikasle guztiek

Erabiltzailearen aurpegia

Zapatu honetan, urtarrilak 18, LHko ikasleek saskibaloi saioa izango dute. Ikusi ondoren mailaz-mailaz jokatuko dituzten partiden ordutegiak:

LH 3

Xabier Munibe A – Karmelo Etxegarai A                      X.MUNIBE 1               9:00

Xabier Munibe B – Karmelo Etxegarai B                      X.MUNIBE 1             10:00

Xabier Munibe C – Karmelo Etxegarai C                      X.MUNIBE 1             11:00

Xabier Munibe G – Karmelo Etxegarai F                      X.MUNIBE 1             12:00

Xabier Munibe E – Ikasberri C                                      PERDILLEGI            12:00

Xabier Munibe F – Iraurgi C                                          UROLA 1                  11:00

ATSEDENA: Xabier Munibe D

Karmelo Etxegarai D – Ikasberri A                                 PERDILLEGI               9:00

Ikasberri B – Floreaga A                                                 PERDILLEGI             11:00

Iraurgi B – Karmelo Etxegarai E                                     PERDILLEGI             10:00 

Iraurgi A – Floreaga B                                                    FLOREAGA  1             9:00   

LH4

Karmelo Etxegarai A – Iraurgi D                                     UROLA 1                   12:00

Xabier Munibe A – Karmelo Etxegarai D                       UROLA 1                  10:00

Ikasberri A – Xabier Munibe B                                       UROLA 1                    9:00

Karmelo Etxegarai B – Floreaga A                                  FLOREAGA  1          10:00

Karmelo Etxegarai C – Floreaga B                                  FLOREAGA  1          11:00 

Iraurgi B – Floreaga C                                                     FLOREAGA  1          12:00

Karmelo Etxegarai E – Xabier Munibe C                       UROLA 2                    9:00

Iraurgi A – Xabier Munibe G                                          UROLA 2                  10:00

Xabier Munibe H – Iraurgi C                                          UROLA 3                    9:00

Xabier Munibe F – Ikasberri B                                       UROLA 3                  10:00

Xabier Munibe D – Ikasberri C                                      UROLA 3                  11:00

Xabier Munibe E – Ikasberri D                                      UROLA 3                  12:00

LH5

Xabier Munibe A – Ikasberri B                                      IKASBERRI              12:00

Karmelo Etxegarai A – Iraurgi C                                     IRAURGI 1               12:00

Karmelo Etxegarai B – Ikasberri A                                  IRAURGI 1               11:00

Iraurgi A – Karmelo Etxegarai D                                     IRAURGI 1               10:00

Floreaga B – Errezil                                                        X.MUNIBE                10:00

Xabier Munibe B – Ikasberri C                                      X.MUNIBE                  9:00

Xabier Munibe E – Iraurgi B                                          X.MUNIBE                11:00

Xabier Munibe D – Karmelo Etxegarai C                      X.MUNIBE                12:00

Karmelo Etxegarai E – Floreaga A                                 FLOREAGA  2            9:00

ATSEDENA: Xabier Munibe C

LH 6

Xabier Munibe A – Iraurgi B                                          UROLA  2                 11:00

Karmelo Etxegarai E – Floreaga C                                 UROLA 2                  12:00

Karmelo Etxegarai D – Iraurgi A                                     IRAURGI 1                  9:00                           

Iraurgi D – Xabier Munibe B                                          X.MUNIBE FRO        12:00

Karmelo Etxegarai C – Floreaga B                                 X,MUNIBE FRO          9:00

Karmelo Etxegarai A – Xabier Munibe D                       X.MUNIBE FRO        11:00

Floreaga A – Xabier Munibe C                                      X.MUNIBE FRO        10:00

Iraurgi C – Ikasberri C                                                     IKASBERRI              10:00

Ikasberri B – Xabier Munibe E                                       IKASBERRI                9:00

Karmelo Etxegarai B – Ikasberri A                                  IKASBERRI              11:00

Maxixatzen da Azkoitiko euskarazko aldizkari bakarra, eta zu bezalako irakurleen babesa behar du aurrera egiteko.


Izan zaitez Maxixatzeneko bazkide