Azkoitiko kaleetan zehar


Azaroak 23, larunbata


16:30

XV. Herri Lasterketa

Azkoitiko kaleetan zehar, Azkoitia | Lasterketa

Herriko  plazatik  abiatuta, Azkoitia-Azpeitia Raka Maraton  Elkarteak antolatuta.

XV. Herri Lasterketa Azkoitiko kaleetan zehar

Herriko  plazatik  abiatuta, Azkoitia-Azpeitia Raka Maraton  Elkarteak antolatuta.


22:00

Helduen danborrada

Azkoitiko kaleetan zehar, Azkoitia | Danborrada

Helduen danborrada Azkoitiko kaleetan zehar

Azaroak 24, igandea


12:00

Dantzarien kalejira

Azkoitiko kaleetan zehar, Azkoitia | Kalejira

Bizkargi Musika Eskolako dantzariak, Xabier Munibe eta Floreaga ikastetxeetako Kandiola Dantza taldeak eta Txalkor Txistulari Taldea herriko kaleetan zehar. Oharra: eguraldi txarra egiten badu, Elkargunean egingo da.

Dantzarien kalejira Azkoitiko kaleetan zehar

Bizkargi Musika Eskolako dantzariak, Xabier Munibe eta Floreaga ikastetxeetako Kandiola Dantza taldeak eta Txalkor Txistulari Taldea herriko kaleetan zehar.

  • Oharra: eguraldi txarra egiten badu, Elkargunean egingo da.

Azaroak 30, larunbata


09:00

San Andres Eguna

Azkoitiko kaleetan zehar, Azkoitia | Festak

Egun osoan zehar, Taloak, txistorra,eta abar herriko plazako arkupetan. 09:30ean, herriko dultzaineroen eta trikitilarien kalejira. 10:00etan, marrazki lehiaketa Txuri Urdin elkarteak antolaturik.   11:00etan, herriko trikitilari gazteen kalejira. 11:30ean, Txalkor txistulari taldearen kalejira. 12:30ean, aizkolarien eta harrijasotzaileen herri kirol jaialdia, herriko plazan. 14:00etan, Marrazki lehiaketako sari banaketa, herriko plazan. 17:00etan, Kontzejupe Sariaren azken partidak Kontzejupean, Oteiza Pilota Eskola elkarteak antolatuta,. 21:30ean, Korrontzi eta Oinkari dantza taldearen musika ikuskizuna herriko plazan. 22:00etan, San Andres Idi Dema saria Gurea Udal Pilotalekuan.

San Andres Eguna Azkoitiko kaleetan zehar

Egun osoan zehar, Taloak, txistorra,eta abar herriko plazako arkupetan.

09:30ean, herriko dultzaineroen eta trikitilarien kalejira.

10:00etan, marrazki lehiaketa Txuri Urdin elkarteak antolaturik.  

11:00etan, herriko trikitilari gazteen kalejira.

11:30ean, Txalkor txistulari taldearen kalejira.

12:30ean, aizkolarien eta harrijasotzaileen herri kirol jaialdia, herriko plazan.

14:00etan, Marrazki lehiaketako sari banaketa, herriko plazan.

17:00etan, Kontzejupe Sariaren azken partidak Kontzejupean, Oteiza Pilota Eskola elkarteak antolatuta,.

21:30ean, Korrontzi eta Oinkari dantza taldearen musika ikuskizuna herriko plazan.

22:00etan, San Andres Idi Dema saria Gurea Udal Pilotalekuan.

Motak:
Guneak:

Egutegia

Azaroa
al ar az og ol lr ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Abendua
al ar az og ol lr ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Urte osoko agenda ikusi »»